Poppi en Fred

 

Het verhaal van Poppi.
Op een dag werd ik door Marlies Schurink-Verdonk benaderd. Zij had een idee. Een kinder yoga boekje met rijmpjes en foto's van een popje dat de yoga oefeningen voordeed. En een deel van de opbrengst voor War Child.
Ze vroeg of ze zo'n popje bij mij kon komen maken. Ik zei nee, want zo'n poppen patroon had ik niet.
Ik ben nogal een pessimist dus het hele plan vond ik nogal zweverig. Lukt nooit.
Toch zag ik het wel voor me en aangemoedigd door Marlies die ik toen nog nooit gezien had begon ik aan het ontwerp. 
Een hoofdje met lieve kleine oortjes en een lijfje met beentjes aan de voorkant zodat het goed kon buigen.
Fred werd geboren.                                                                                                                                                                    

 

Marlies kwam langs en er was meteen een klik, hoewel ik niet kon geloven dat het boekje ooit echt op de markt zou komen. We hadden veel plezier met het maken en werden vriendinnen.
Marlies maakte Poppi met veel geduld en naaide het broekje bij een naai atelier bij haar in Amsterdam.
 

 

Dit alles vond ongeveer 9 jaar geleden plaats, toen had ik nog een winkeltje in Delft. Inmiddels heb ik een atelier aan huis in Alphen aan den Rijn. 
We waren allebei doorgegaan met ons leven en opeens werd ik gebeld door Marlies met ondzettend leuk nieuws. Ze was al die jaren doorgegaan met het maken van het boekje en het zoeken naar een uitgever en het was haar gelukt. Wat een volhouder is zij zeg!
Het boekje is te koop via poppiworld.eu en op 14 december is de boekpresentie bij kinderboekwinkel Casperle in Amsterdam. Daar kun je Poppi en Marlies ontmoeten.
                                                            

    

 

© 2007 - 2025 Wolletje Wit | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel